jesika Jesika - jest bardzo utalentowaną piosenkarką, kompozytorką i autorką tekstów, tworzącą muzykę rozrywkową. Zdobywa nią, wśród wielu słuchaczy ogromną popularność. Posiada ona bardzo bogaty repertuar muzyczny, który wykonuje w klimacie tanecznym muzyki Italo Disco, Euro Disco i Disco-Dance, połączonym z romantycznymi balladami.
Swoją karierę rozpoczęła w 2010r. słynąc z m.in. takiego przeboju jak "Chwytaj chwile". Piosenka ta gościła w wielu radiowych i telewizyjnych listach przebojów, zajmując w nich wysokie pozycje.

Prezentowane podczas jej koncertów utwory muzyczne, cieszą się dużą popularnością wśród wszystkich pokoleń słuchaczy. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną w Strzelcach Opolskich, grając na fortepianie.
Uwielbia koncertować, a każdy jej sceniczny występ przepełniony jest mnóstwem energii. Podczas licznych koncertów towarzyszą jej dwie tancerki oraz klawiszowiec.
Jesika w swoich występach zaskakuje kreacjami, a niektóre z nich są specjalnie tworzone przez profesjonalną projektantkę.
W swoje występy sceniczne wkłada wiele serca i dlatego charakteryzuje je doskonały kontakt z publicznością - co gwarantuje uczestnikom jej koncertów doskonałą zabawę i niezapomniane doznania muzyczne.

Źródło: jesika.pl

jesika logo